Екзит-тур

Міжнародна превентивна програма для підлітків "EXIT-tour" продовжує роботу в 4 закладах освіти Галицького району м. Львова.
Цього разу отримають потужний заряд енергії та цінної інформації школярі ЛЛГ - в понеділок 21 жовтня, ЛЛМР 52 ім. М. Лобачевського - у вівторок 22 жовтня, СЗШ 27 - у середу 23 жовтня та ліцею 28 - у четвер 24 жовтня 2019 року.
16 жовтня 2019 року відбулася нарада в НМЦО м. Львова з відповідальними представниками від шкіл та організаторами проекту. Обговорили хід проведення програми, технічні можливості, комплектацію груп старшокласників та інші організаційні питання. До проведення програми у наступному тижні - заклади освіти - готові.12 лютого 2019 року відбулася організаційна нарада для відповідальних осіб у ЗЗСО м. Львова по проведенні Міжнародної превентивної програми для старшокласників "Екзит-тур". У період з 25 до 28 лютого проект продовжить роботу у СЗШ № 23, ЛЗШ № 43, Ліцеї № 81 та СЗШ № 91 Шевченківського району.

Програма «Exit tour» для школярів Львова

З 5 до 8 листопада 2018 року в навчальних закладах Личаківського району м. Львова відбудеться Міжнародна просвітницька програма для молоді «EXIT-tour». У проекті братимуть участь: СЗШ № 7, СЗШ № 37, СЗШ № 82, СЗШ «Лідер» та НВК «Школа І ступеня - гімназія». 

Вже вшосте львівські школярі мають можливість взяти участь у міжнародному проекті. Програма побудована на лекціях та інтерактивних тренінгах превентивного характеру, метою яких є покращення комунікації між підлітками та дорослими, запобігання булінгу та інтернет-залежності у шкільному середовищі, а також включена лекція для вчителів на розуміння «як працює мозок підлітка». Крім вищезазначеного старшокласники матимуть можливість підвищити рівень володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з носіями мови (зокрема Великобританії, Словаччини, Польщі, Естонії, Чехії та Ірландії). 

Організатором даного заходу є Просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2» та міжнародна організація «Josiah Venture». У навчальних закладах м. Львова проводиться за сприяння управління освіти ДГП ЛМР та Навчально-методичного центру освіти м. Львова.Програма «Exit tour» для підлітків Львова

У навчальних закладах Львова з 10 до 13 вересня 2018 року відбулася Міжнародна просвітницька програма для молоді «EXIT tour». Чотири навчальних заклади Залізничного району: ССЗШ № 15, СЗШ № 68, СЗШ № 75 та НВК «Школа-гімназія «Гроно» взяли участь у міжнародному проекті. Метою проекту є покращення комунікації між підлітками та дорослими, запобігання булінгу та інтернет-залежності у шкільному середовищі.

Інформація про лекції, що відбулися:
- «Мозок підлітка- етапи формування особистості» - лектори Крісті Вільямс, Марк Міланд.

-  «Булінг - як помітити і як реагувати» - лектор Андрій Грифель.

- «Хто я є? Класифікація особистості та стилі вирішення конфліктів» - лектор Томаш Шміль.

А також інформація про учасників музичної частини програми:

- гурт Divine Attraction - Корі Саймон та Браян Босвел (м. Лос-Анджелес, штат Каліфорнія).

Маємо результати відвідуваності учнями лекцій та інтерактивних тренінгів превентивного спрямування у вересні:

· ССЗШ № 15: інтерактивна програма – 212 учасників; лекції – 145.

· СЗШ № 75: інтерактивна програма – 264 учасники; лекції: 190. 

· СЗШ № 68: інтерактивна програма – 140 учасників; лекції – 121.

· НВК «Школа-гімназія «Гроно»: інтерактивна програма – 181 учасник; лекції – 106.


Впродовж 2017 та початку 2018 року в даній Програмі були задіяні учні 15 шкіл та понад 3700 учасників м. Львова. Як зазначають учні-учасники – ця програма стала визначною шкільною подією, навіть для декого «подією року», яку вони згадують захоплено і з бурхливими емоціями.


З 10 до 13 вересня 2018 року відбудеться Міжнародна просвітницька програма для молоді «EXIT tour» в 4 навчальних закладах Залізничного району м. Львова. У проекті братимуть участь: ССЗШ № 15, СЗШ № 68, СЗШ № 75 та НВК «Школа-гімназія «Гроно». 

Вже вп’яте львівські школярі мають можливість взяти участь у міжнародному проекті. Впродовж 2017 та початку 2018 року в даній Програмі були задіяні учні 15 шкіл та понад 3700 учасників. 

Програма включає лекції та інтерактивні тренінги превентивного напрямку, метою яких є покращення комунікації між підлітками та дорослими, запобігання булінгу та інтернет-залежності у шкільному середовищі, а також включена лекція на розуміння «як працює мозок підлітка». Крім вищезазначеного, учні 8-10 класів матимуть можливість підвищити рівень володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з носіями мови про культуру та цінності європейських країн (зокрема Великобританії, Словаччини, Польщі, Естонії, Чехії та Ірландії). 

Родзинкою даної Програми є приїзд гурту «Divine Attraction» з Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, який привезе із собою фантастичне електронне шоу, зворушливі тексти, потужну та креативну музику.Організатором даного заходу є Просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2» та міжнародна організація «Josiah Venture». У навчальних закладах м. Львова проводиться за сприяння управління освіти ДГП ЛМР та Навчально-методичного центру освіти м. Львова. Куратор проекту: Тетяна Москва, методист НМЦО (контактний номер: 297-53-28, 097-261-79-38).


12 лютого 2018 року стартував проект "EXIT-tour" в СЗШ № 90 Сихівського району м. Львова. Старшокласники навчального закладу в цікавій та динамічній формі навчалися мистецтву самопізнання та протидії конфліктам, як запобігти булінгу та інтернет-залежності, мандрували світом не виходячи зі школи, а також отримали шквал емоцій від живого звуку музичного гурту "Amongst Wolves" з Великобританії.7 лютого 2018 року для 30 вчителів 4 шкіл-учасників Міжнародної превентивної програми "EXIT-tour" організатори провели відкриту лекцію "Булінг! Як працює мозок підлітка".

На лекції Кейті розповіла загалом про Програму та про деякі моменти перебування організаторів та волонтерів проекту у 1, 69, 90 та 98 школах. А Бен - провів цікаву та динамічну лекцію, щоб познайомити учителів з роботою мозку підлітка і навчив що з цим можна зробити. Думаю діти будуть у захопленні, коли дізнаються, що їхній мозок як Ferrari чи lamborghini!

Дякуємо співорганізатору програми та голові Благодійного просвітницької організації "Епоха 2.2" п. Святославу за гарний емоційний переклад. Крісті - тренерці проекту та Лі - організатору музичної частини проекту за підтримку на лекції.31 січня 2018 року в НМЦО відбулася організаційна нарада для координаторів програми "EXIT-tour" у Сихівському районі м.Львова.

Відповідальні педагоги чотирьох навчальних закладів: СЗШ №1, СЗШ №69 СЗШ №90 та СЗШ №98 отримали вичерпну інформацію про організацію денного перебування програми "EXIT-tour" у їх навчальних закладах з 12 до 15 лютого 2018 року.


Лекції про булінг читатимуть представники з Католицького університету. Про мозок підлітка та про типи особистостей розкажуть нашим підліткам тренери зі США. Цього разу також маємо новий гурт AmongstWolves (Великобританія). Гурт складається з 4 учасників : Kariss (вокал, бас гітара), Clarissa (гітара, клавіші), Mark (гітара, вокал), Andy (барабани). Гурт грає у стилі рок, альтернативний рок та поп-панк.14 листопада 2017 року програма «Екзит-тур» продовжує проведення інтерактивних заходів в СЗШ № 3 м. Львова. 

На лекціях у цікавій та доступній формі розглядаються важливі питання для учнів підліткового віку. 

Лекція «Булінг у школах» допомагає учням зрозуміти як може виглядати залякування чи цькування у школах на життєвих прикладах та як вони повинні реагувати на такі ситуації. 

Лекція «Хто я? Класифікація типу особистості та стилі вирішення конфліктів» дає розуміння учням, до якого типу особистості вони належать і як це впливає на їх взаємодію з іншими людьми, а також як і коли вирішувати конфлікти. 


Лекція «Мозок підлітка: як це працює?» розповідає старшокласникам про сильні та слабкі сторони їх мозку на даному етапі розвитку, а також про те, як максимально використовувати свій потенціал.
Міжнародний освітній проект "Екзит-тур" продовжує роботу в навчальних закладах Львова. Цього разу пощастило старшокласникам Галицького району.

13 листопада 2017 року – превентивні заходи проходять в СЗШ №62. Надихає і заряджає енергією музична група "Faith Child" та ді-джеї Faith Child та Junior. 

На інтерактивних лекціях учні мають можливість поспілкуватися з носіями англійської мови Ben Williams, Kristy Williams, Katie Humerian, Juliana Law та перейняти цінності здорового способу життя. У спортивному залі - мандрівка картою світу з виконанням спеціальних завдань у кожній з вибраних учнями країн.


Немає коментарів:

Дописати коментар