понеділок, 4 червня 2018 р.

«Сковорода-фест-2018» 

З першого по п’яте червня 2018 року в Першому театрі м. Львова відбудеться міський фестиваль театрального мистецтва «Сковорода-фест-2018». Понад 100 талановитих дітей шкільного віку виступатимуть на великій сцені театру та зможуть показати свої артистичні здібності в рамках проекту «Театральна педагогіка». 

У цьому році відкриття фестивалю відбудеться, символічно, у День захисту дітей і присвячений творчій спадщині Григорія Сковороди. Діти зможуть глибше пізнати та осмислити життєвий шлях філософа, а також популяризувати творчу спадщину великого українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета та педагога. 

Організаторами заходу є Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Навчально-методичний центр освіти м. Львова та Перший театр м. Львова. 

Запрошуємо львів’ян та гостей міста до перегляду дитячих постановок міського фестивалю «Сковорода-фест-2018». Відкриття відбудеться 1 червня 2018 р. о 15.30 год. Продовження фестивалю та нагородження учасників 5 червня 2018 р. о 15.30 год у Першому театрі м. Львова. 

Матеріал підготувала методист НМЦО м. Львова – Тетяна Москва.

Немає коментарів:

Дописати коментар